Karta kredytowa to przede wszystkim wygoda i stały dostęp do pieniędzy. Czy wiesz, co jeszcze możesz zyskać? Jeżeli zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem, koniecznie poznaj poniższe odpowiedzi.

1. Czy z kartą kredytową mogę korzystać z kredytu bez odsetek?

Tak, masz taką możliwość w Santander Consumer Banku! Przy płatności kartą kredytową za zakupy możesz skorzystać z prawa, jakim jest okres bezodsetkowy. Składa się na niego okres rozliczeniowy i do 24 dni na spłatę. Jeżeli uregulujesz całe saldo zadłużenia w terminie wskazanym na zestawieniu, wówczas nie obejmują Cię żadne odsetki. Nie masz pieniędzy na spontaniczny zakup? Skorzystaj z karty kredytowej, zdobądź to, czego potrzebujesz, a pieniądze oddaj w późniejszym terminie. Wszystko szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności!

2. Czy karta kredytowa pozwala na spłacanie większych wydatków w ratach?

To kolejne udogodnienie przygotowane z myślą o klientach Santander Consumer Banku. Bez względu, czy decydują się oni na zakupy w sklepie stacjonarnym, czy internetowym. Przykładem jest Visa TurboKARTA. Jej posiadacze mogą spłacać w ratach większe wydatki! Wszystko można załatwić przed ekranem swojego komputera. Zapoznaj się ze szczegółami tej oferty!

3. Czy przy pomocy karty kredytowej mogę wypłacać pieniądze z bankomatu?

Karta kredytowa podobnie jak karta debetowa daje możliwość wypłaty gotówki zawsze wtedy, kiedy pojawi się taka potrzeba. Mając ją przy sobie, możesz skorzystać z różnych opcji. Jedna z nich to szybkie i bezpieczne płacenie kartą zbliżeniową, druga pobraną gotówką z dowolnego bankomatu. Warto jednak zaznaczyć, że ten drugi sposób wiąże się z prowizją. Oprócz tego bez problemu zapłacisz nią w tradycyjnym sklepie albo zrobisz zakupy przez Internet. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń!

4. Czy korzystanie z karty kredytowej jest bezpieczne?

Posługiwanie się karta kredytową nie przynosi żadnego ryzyka finansowego. Warunek jest jednak taki, że trzeba trzymać się ściśle określonych zasad. W przypadku zakupów robionych na drodze online przede wszystkim należy pamiętać o tym, aby kupować tylko i wyłącznie u wiarygodnych sprzedawców. Liczy się także to, aby połączenie ze sklepem było szyfrowane, nie korzystaj też funkcji zapamiętywania danych karty w przeglądarce.

5. Czy inni mogą korzystać z Twojej karty kredytowej?

Jeżeli podsiadasz kartę kredytową, to przysługuje Ci limit kredytowy. Jeżeli wyrazisz na to zgodę, mogą z niego korzystać Twoi bliscy. Podczas podpisywania umowy poproś o karty dodatkowe właśnie dla tych osób. Będziecie wówczas mogli korzystać z limitu kredytowego w ramach jednego rachunku. Sprawdź, jakie to proste i wygodne!

6. Czy możesz zyskiwać, płacąc w ten sposób?

Jeżeli karta Visa TurboKARTA z Santander Consumer Banku jest w Twoim posiadaniu, możesz zdobyć 3 proc. zwrot za wszystkie transakcje na stacjach benzynowych (w tym za kupno paliwa) i 1 proc. na inne zakupy. Łącznie nawet 30 zł co miesiąc. Nie jest do duża kwota, ale to pieniądze, które otrzymujesz dodatkowo i możesz je przeznaczyć, na co tylko chcesz. Co ważne, ze swojej karty korzystasz zupełnie za darmo!

7. Czy łatwo kontrolować wydatki?

Dzięki bankowości elektronicznej będziesz mieć dostęp do wszystkich aktualnych informacji dotyczących rachunku swojej karty. Chodzi tutaj konkretnie o listę transakcji oraz operacji, czy m.in. planów spłat ratalnych. W każdej chwili i to z dowolnego miejsca możesz przeanalizować stan swoich finansów.

Dodaj komentarz