Santander Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Santander Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Podstawowe produkty Santander Consumer Bank
Ciekawostką jest fakt, że bank nigdy nie prowadził obsługi rachunków osób prawnych, fizycznych, ani podmiotów gospodarczych – instrumenty te jakby nie było są podstawowymi w przypadku działalności większości banków.
Oferta Santandera skupia się natomiast na kredytach gotówkowych, kartach kredytowych oraz na kredytowaniu zakupu pojazdów mechanicznych. Do 2009 roku bank udzielał również kredytów hipotecznych, zrezygnował jednak z tej części swojej działalności. Decyzja (połączona z zamknięciem ponad 50 placówek) argumentowana była niską rentownością produktu.

Santander posiada rozbudowaną ofertę kredytów samochodowych oraz na inne pojazdy samochodowe. Kredytobiorca może otrzymać środki również na zakup quada, motocykla, motoroweru, skutera lub skorzystać z pożyczki samochodowej.
Minimum formalności, możliwość otrzymania decyzji kredytowej w przeciągu kilku godzin, brak zaświadczenia odnośnie dochodów i możliwość finansowania 100% całej inwestycji. Tylko i wyłącznie od kredytobiorcy zależy przez jaki długi czas będzie chciał spłacać kredyt (maksymalnie do 96 miesięcy). Link do wniosku
Kredytobiorcą ubiegającym się o pozyskanie środków na zakup pojazdu może zostać osoba fizyczna, przedsiębiorca oraz spółka prawa handlowego.

Visa TurboKARTA
Najnowsze uzupełnienie oferty Santandera – wyjątkowa karta kredytowa Visa TurboKARTA pozwala realizować transakcje na całym świecie wygodnie, bezpieczniej i przede wszystkim taniej. Posiadacz korzysta ze stałych rabatów – 1% na zakupy poza stacjami paliw oraz 3% na zakupy (w tym paliwo) na stacjach paliw.
Rocznie w ten sposób zaoszczędzić można do 428 złotych. Posiadacz karty ma również możliwość wyboru jednej z trzech metody spłaty zadłużenia – spłata całości bez odsetek w terminie wskazanym an zestawieniu transakcji, spłata mniejszej ilości przy atrakcyjnym oprocentowaniu (minimum 5% całej kwoty) lub podział całości na równe raty przy oprocentowaniu ustalanym razem z bankiem.
Turbo Karta

Leasing
Usługi leasingowe realizowane są przez spółkę zależną Santander Consumer Multirent. W grupie podstawowych produktów znajduje się Multileasing – wyróżniający na tle konkurencji atrakcyjnymi cenami oraz pakietem najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Korzystając z usług Multileasing zdecydować można się na jeden z trzech instrumentów:

  • Multileasing Start,
  • Leasing konsumencki,
  • Kredyt samochodowy.

Atrakcyjne formy finansowania dla wybranego przez klienta pojazdu sprawiają, że oferta leasingowa Santandera cieszy się naprawdę dużą popularnością.

Leasing

Kredyty gotówkowe
Oferta kredytów gotówkowych w Santander Consumer Bank skierowana jest do wszystkich tych, których zaskoczyły niespodziewane wydatki. Kwota wypłacana jest do ręki, a pożyczkobiorca ma możliwość dopasowania kwoty do swoich potrzeb, wybrania dogodnego okresu kredytowania, dostosowania rat do indywidualnych możliwości oraz przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel. Brak zbędnych formalności oraz poręczycieli, a gotówka do pobrania jest bezpośrednio w oddziale.
Warte zauważyć, że Kredyt gotówkowy w Santander otrzymał srebrne godło Konsumenckiego Lidera Jakości w latach 2012 oraz 2013.

Santander Consumer Bank SA w Polsce działa od 2006 roku – należy do hiszpańskiej grupy Banco Santander. Pierwsze plany wejścia na nasz rodzimy rynek pojawiły się już jednak w 2002 roku po przejęciu Bank of America Polska SA. Nazwę ówcześnie zmieniono na CC-Bank SA, którego siedziba mieściła się w Poznaniu. 2004 rok to kolejna zmiana brandingu – tym razem na PTF Bank SA – było to efektem przejęcia jednego z największych operatorów kredytowych (Polskie Towarzystwo Finansowe).

W 2010 roku Santander Consumer Bank SA został właścicielem większościowym AIG Bank Polska, posiadając tam obecnie 99,92% udziałów. Niespełna rok później doszło natomiast do pełnego połączenia obu podmiotów i obecnie funkcjonują one pod szyldem Santandera.

Kredyt Mistrzowski

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Santander Consumer Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca 11:30-12:30
  • II sesja przychodząca 14:30-15:30
  • III sesja przychodząca 17:00-17:30

Sesje wychodzące z Santander Consumer Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca 8:30-9:30
  • II sesja wychodząca 12:00-13:30
  • III sesja wychodząca 15:00-16:00

Dane kontaktowe:Kod SWIFT SCFBPLPW

Adres strony: www.santanderconsumer.pl
E-mail: kontakt@santanderconsumer.pl

Adres centrali:
Santander Consumer Bank S.A.
ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław