Kalkulator kredytowy Raiffeisen Polbank

Kwota kredytu
Okres kredytowania (w latach)

Raiffeisen Polbank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Raiffeisen Polbank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Oferta Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna

Raiffeisen Polbank skupia się na obsłudze MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw) oraz klientów indywidualnych prezentujących klasę średnią. Oprócz tego bank posiada bardzo rozbudowany portfel usługowy i produktowy, z którego korzystają korporacje i bardzo duże przedsiębiorstwa. Klienci obsługiwani są w ponad 400 placówkach na terenie całego kraju.

Do najważniejszych produktów banku zaliczają się kredyty hipoteczne dla klientów indywidualnych, finansowanie działalności małych przedsiębiorstw, inwestycje, rachunki detaliczne oraz instytucjonalne.

Elastyczny Kredyt Mieszkaniowy

Elastyczny Kredyt Mieszkaniowy Raiffeisen Polbank daje klientom pełną swobodę. Z informacji na stronie banku wynika, że jest to jedyny kredyt w ofercie polskich banków, w którym kredytobiorca ma możliwość regulowania wysokości rat. W przeciągu roku klient może zmniejszyć do trzech rat nawet o połowę ich wartości lub zwiększyć je dwukrotnie (dodatkowo w jednym miesiącu można skorzystać z wakacji kredytowych).

Bank nalicza 2,0% prowizji od udzielenia kredytu, pieniądze mogą posłużyć do finansowania maksymalnie 80% wartości nieruchomości, niskie marże zaczynają się od 1,7% – oprócz tego Raiffeisen Polbank nie nalicza opłat dodatkowych. Środki wypłacane są w polskiej walucie, minimalna kwota wynosi 30 tysięcy złotych, maksymalne uzależniona jest natomiast od możliwości kredytowych klienta, jego potrzeb oraz wartości nieruchomości.

Konto Wygodne

Podstawowe konto dla klientów detalicznych, w przypadku którego nie płacimy za żadne z podstawowych usług. Otwarcie i prowadzenie konta nie kosztuje nas ani złotówki (wymogiem jest jednak obrót na koncie w wysokości co najmniej 1500 złotych). Korzystanie z karty również darmowe (należy użyć jej minimalnie sześć razy w miesiącu), podobnie jak wypłaty z bankomatów Raiffeisen Polbank i Euronet. W przypadku gdy Konto Wygodne będzie zasilane stałym wynagrodzeniem powyżej 1 tysiąca złotych, wtedy klient może liczyć na 1% cashbacku po 3 miesiącach korzystania z konta i aż na 3% cashbacku po 9 miesiącach korzystania z rachunku.

Leasing

Oferta bankowo-leasingowa daje klientowi możliwość skorzystania z dostępu do bezpłatnego konta w pakiecie dla przedsiębiorstwa oraz do produktów leasingowych po preferencyjnych cenach. Konsumenci, którzy są zainteresowani leasingiem otrzymują atrakcyjną ofertę, do której wlicza się:

  • tańszy leasing – korzystając z oferty bankowo-leasingowej opłaty są niezwykle preferencyjne,
  • 0 zł za Pakiet platynowy – ekskluzywny portfel usług i produktów dla klientów posiadających największe wymagania,
  • R-Online Binzes – bankowość elektroniczna pozwalająca na zaawansowane zarządzanie finansami przedsiębiorstwa poprzez sieć Internetową,
  • R-Online – system bankowości internetowej dostępny całkowicie za darmo.

Sam leasing obejmuje samochody osobowe, ciężarowe, całe floty pojazdów, maszyny i urządzenia oraz sprzęt informatyczny. Warunki umowy leasingowej negocjowane są indywidualnie z każdym przedsiębiorcom i dopasowywane do jego możliwości oraz potrzeb.

Konto Osobiste Premium

Oferta Konta Osobistego Premium skierowana jest dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie indywidualne podejście, elastyczne rozwiązania oraz rozbudowaną ofertę produktów finansowo-bankowych. W 2014 roku rachunek został uznany za najlepszy w kategorii kont premium wśród wszystkich polskich banków.

Korzystając z oferty można liczyć na dostęp do prestiżowej wypukłej karty debetowej MasterCard, wypłaty z bankomatów za darmo w Polsce i na całym świecie oraz nieoprocentowane zadłużenie na koncie osobistym do wysokości jednego tysiąca polskich złotych.

Co więcej każdy posiadacz Konta Osobistego Premium może liczyć na przygotowanie przez ekspertów Indywidualnego Osobistego Planu Finansowego, dostęp do dodatkowych (darmowych) kont walutowych a vista i możliwość skorzystania z niskich opłat i oprocentowania produktów kredytowych i preferencyjnych stawek oprocentowania inwestycji.

Karta kredytowa Raiffeisen POLBANK zapewnia bezpłatne członkostwo w WIZZ Discount Club, dzięki czemu klienci otrzymują tańsze bilety lotnicze. Kolejną dodatkową korzyścią jest brak podwójnego przewalutowania dla transakcji zagranicznych.
 

Raiffeisen Polbank, a właściwie Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna jest bankiem komercyjnym posiadającym centralę w Warszawie, należącym obecnie do austriackiej grupy Raiffeisen Zentralbank Osterreich AG. Rok 2010 zakończył z wynikami finansowymi plasującymi go na 13 miejscu wśród największych polskich banków (wartość aktywów). Instytucja finansowa na polskim rynku działa od 1991 roku.

W kwietniu 2012 roku po spełnieniu niezbędnych wymogów prawnych Raiffeisen Bank International AG stał się właścicielem wszystkich akcji Polbank EFG. W tym samym roku wydano zgodę na fuzję obu tych podmiotów, którą ostatecznie sfinalizowano 31 grudnia 2012 roku. Od 2013 roku połączone banki funkcjonują pod nazwą Raiffeisen Polbank.

Dane kontaktowe:Kod SWIFT RCBWPLPW

Adres strony: http://raiffeisenpolbank.com/
E-mail: kontakt@raiffeisenpolbank.com

Adres centrali:
Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna
ul. Piękna 20;
00-549 Warszawa; Polska;
Tel.: (+48 22) 585 20 00;
Fax: (+48 22) 585 25 85
Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:30
  • II sesja przychodząca – 15:15
  • III sesja przychodząca – 18:00

Sesje wychodzące z Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:00
  • II sesja wychodząca – 12:15
  • III sesja wychodząca – 15:00