Wakacje to okres, w którym zwiększa się zainteresowanie szybkimi pożyczkami. Sprawdzamy, które „chwilówki” mogą posłużyć do sfinansowania rodzinnego wyjazdu.

Można spodziewać się, że bieżące wakacje upłyną pod znakiem rekordów dotyczących liczby krajowych i zagranicznych wyjazdów naszych rodaków. Coraz więcej osób wybiera się na wakacyjny wypoczynek dzięki wzrostowi wynagrodzeń, dobrej sytuacji na rynku pracy oraz wypłatom z programu Rodzina 500 Plus. Mimo zwiększonego budżetu na tegoroczne wakacje, wiele osób nie będzie mogło zrealizować swoich urlopowych planów bez pożyczki. Mocno konkurujący ze sobą pożyczkodawcy, mają ciekawą ofertę „chwilówek” finansujących wakacyjny wyjazd. Takie darmowe pożyczki mogą mieć wartość nawet 6000 zł.

Nowością jest pożyczkowa propozycja LoanMe

Poniższa tabela prezentuje najciekawsze oferty pożyczkodawców, które można wykorzystać do sfinansowania wakacyjnego wyjazdu. Warto zwrócić uwagę, że w zestawieniu pojawiła się wcześniej nie opisywana propozycja LoanMe. Ten pożyczkodawca od pewnego czasu ma ciekawą ofertę, która łączy cechy tradycyjnych darmowych „chwilówek” na 30 dni oraz typowych pożyczek ratalnych. Warto wyjaśnić, że wszyscy nowi klienci LoanMe mogą pożyczyć od 800 zł do 6000 zł. Maksymalny limit pierwszej pożyczki z LoanMe jest zatem wyższy od analogicznych kwot, które ustaliła zdecydowana większość konkurentów. Dodatkowo nowy klient LoanMe może uniknąć wszystkich kosztów pożyczki jeśli zwróci pieniądze przed upływem 30 dni (w czterech równych ratach tygodniowych). Brak takiej przyspieszonej spłaty, będzie natomiast skutkował zwrotem długu na wcześniej ustalonych warunkach (trwającym 5 tygodni, 17 tygodni lub 130 tygodni). Warto podkreślić, że w takiej sytuacji dłużnik nie poniesie dodatkowych kosztów pożyczki.

Oferta LoanMe na pewno jest ciekawa. Nie oznacza to jednak, że można pominąć propozycje konkurentów tej firmy. Przykład stanowi chociażby Vivus, NetCredit oraz Ferratum Bank (działający również pod markami EkspresKasa oraz KasaTAK!). Szczególnie ciekawie prezentuje się oferta Vivusa z darmową pierwszą pożyczką do 3000 zł oraz brakiem wymaganych zaświadczeń o dochodach. Ferratum Bank również nie wymaga takich zaświadczeń, pożycza nowym klientom do 2000 zł za darmo i dodatkowo rezygnuje ze sprawdzania danych klienta w BIK-u. Brakiem wymagań związanych z zaświadczeniami o dochodach cechuje się także dobrze znana oferta NetCredit. Ta firma nadal pożycza nowym klientom do 3000 zł za darmo.

Spłata wakacyjnych długów może trwać dłużej

Poniższe zestawienie oraz nasza wcześniejsza analiza prezentuje pożyczki o krótkim okresie spłaty (z wyjątkiem LoanMe i ratalnej oferty Ferratum Banku). Warto zatem przypomnieć, że na rynku istnieją ciekawi pożyczkodawcy proponujący długi okres kredytowania. Przykład może stanowić oferta następujących firm oraz marek pożyczkowych: Aasa Polska, LendOn Raty, TAK TO, Rapida Money, ProfiCredit, SuperGrosz, Monedo Now, Yolo oraz Lendup.pl. Wszystkie wymienione firmy prezentujemy w części naszego serwisu dotyczącej „chwilówek”.

 

Dodaj komentarz