Kasa Stefczyka Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Kasa Stefczyka

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Podstawowe produkty i usługi Kasy Stefczyka

POŻYCZKA FIT – także jako konsolidacja

Kasa Stefczyka jako instytucja uniwersalna świadczy szereg usług skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, MŚP, jak i klientów korporacyjnych. Całość uzupełniania jest o produkty ubezpieczeniowe. Największą popularnością w ofercie Kasy cieszą się rachunki bieżące, pożyczki, lokaty oraz szereg produktów hipotecznych. W przypadku przedsiębiorców są to przede wszystkim instrumenty pozwalające na finansowanie bieżącej działalności.

Weź pożyczkę
  • Konto Osobiste IKS Classic

Indywidualne Konto Spółdzielcze w ofercie Classic jest przeznaczone dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z wyjątkowej oferty Kasy Stefczyka i mieć dostęp do najważniejszych usług finansowych w jednym miejscu. IKS Classic pełni rolę tradycyjnego rachunku uzupełnionego o najważniejsze udogodnienia – kartę płatniczą oraz całodobowy dostęp do bankowości elektronicznej.

Wszystkie opłaty za prowadzenie konta (wypłaty z bankomatów, obsługa karty i bankowość internetowa) wynoszą osiem złotych miesięcznie. Osoby poniżej 25 roku życia mogą liczyć jednak na w pełni darmowy dostęp korzystając z oferty Konto dla Młodych.

  • Kredyt Mieszkaniowy

Zakup lub budowa nieruchomości zawsze jest ogromnym wyzwaniem. Przeciętnie zarabiający Polak nie jest w stanie pokryć takiej inwestycji z własnych środków. Właśnie dlatego o pomoc warto zwrócić się do Kasy Stefczyka, gdzie można uzyskać hipoteczny kredyt mieszkaniowy.

Kredyt mieszkaniowy w Kasie Stefczyka można wykorzystać na zakup, budowę, nadbudowę, przebudowę lub rozbudowę budynku mieszkalnego albo domu oraz szereg innych celów mieszkalnych. Środki przyznawane są w polskiej walucie na maksymalnie 100% całej wartości inwestycji. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat (najkrótszy 5). Oprocentowanie jest naprawdę atrakcyjne, jednocześnie klienci mają możliwość korzystania z wakacji kredytowych na naprawdę konkurencyjnych warunkach.

  • Rachunek Firmowy Tandem

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i wiesz, że najcenniejszy w biznesie jest czas, wtedy skorzystaj z oferty Rachunku Firmowego Tandem. Wysoka funkcjonalność i dostępność oferowanych usług przypadnie do gustu nawet najbardziej wybranym klientom.

Obecnie jest to jedno z najtańszych kont firmowych na naszym rodzimym rynku, które oferuje dostęp do ponad 400 placówek na terenie całego kraju, bezpłatny kontakt z doradcą finansowym, opłaty w wysokości zaledwie 8 złotych miesięcznie.

  • Mikrolinia pożyczkowa

Kolejny produkt w ofercie Kasy Stefczyka skierowany do przedsiębiorców – szczególnie z sektora MŚP. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie – zapewniające stały dostęp do gotówki. Mikrolinia pożyczkowa zadba o to, abyś nigdy więcej nie musiał przejmować się potencjalnym brakiem płynności finansowej.

W każdej chwili możesz otrzymać nawet do 10 tysięcy złotych na wydatki związane z bieżącą działalnością przedsiębiorstwa. Od przyznanego limitu nie płaci się odsetek jeżeli się z niego nie korzysta.
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa imienia Franciszka Stefczyka założona została w 1993 roku. W pierwszych latach działalności kierowała swoje usługi jedynie do pracowników przedsiębiorstw morskich, przybierając branżowy charakter. W 2010 roku miejsce miał natomiast rebranding na Kasę Stefczyka i rozszerzenie działalności.

Kasa Stefczyka w swojej działalności nawiązuje do tradycji spółdzielczych jeszcze z XIX wieku. Franciszek Stefczyk będący patronem instytucji jest ojcem idei finansowej samopomocy na terenach naszego kraju. Niestety rozwój ówczesnego SKOK-u został zahamowany przez drugą wojnę światową. Dopiero po zmianach ustrojowych instytucja mogła powrócić na polski rynek i kontynuować piękne tradycje sprzed półtora wieku.

Weź pożyczkę

Do głównych celów Kasy należy propagowanie gospodarności oraz oszczędności oraz kształtowanie umiejętności sprawnego zarządzania finansami przez gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa.Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do Kasy Stefczyka – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 13:00-15:00
  • II sesja przychodząca – 16:00-17:00
  • III sesja przychodząca – 18:00-20:00

Sesje wychodzące z Kasy Stefczyka – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 13:00-15:00
  • II sesja wychodząca – 16:00-17:00
  • III sesja wychodząca – 18:00-20:00

Dane kontaktowe:Adres strony: www.kasastefczyka.pl
E-mail: kasa@kasastefczyka.pl

Adres centrali:
SKOK im. F. Stefczyka
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia
tel: 801 600 100
fax: 58 782 80 31