ING Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy ING Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Podstawowe produkty i usługi ING Banku Śląskiego

Jako bank uniwersalny ING BSK kieruje swoją ofertę zarówno do klientów instytucjonalnych jak i detalicznych. Zdecydowana większość działalności opiera się jednak na obsłudze kilku milionów rachunków osobistych, udzielaniu kredytów mieszkaniowych, gotówkowych, samochodowych oraz przyjmowaniu depozytów pieniężnych. Dynamicznie poszerzana jest również o usługi bankowości internetowej, private banking oraz usługi dla MŚP i dużych przedsiębiorstw – mowa tutaj o leasingu, finansowaniu działalności, consultingu oraz ofertach inwestycyjnych. Wśród najpopularniejszych w ostatnim czasie produktów ING Banku Śląskiego zdaniem konsumentów znajduje się natomiast:

Kredyt hipoteczny

Osoby fizyczne decydujące się na kredyt hipoteczny w ING BKS mogą liczyć na wariant z zerową prowizją oraz obniżoną marżą, które zdecydowanie zmniejszą koszty uruchomienia jak i zarówno kolejne raty zobowiązania kredytowego. Warunki kredytowania uznawane są za niezwykle atrakcyjne – oprocentowanie waha się w przedziale od 3,99% do 5,29% dla kredytów złotowych i przy okresie kredytowania do maksymalnie 35 lat. Spłata możliwa w ratach równych lub malejących w zależności od woli kredytobiorcy. W przypadku kredytów powyżej 40 tysięcy złotych hipoteka może pokrywać 80% nieruchomości. Oznacza to, że pozostałe 20% na realizację inwestycji musi posiadać kredytobiorca. W ofercie kredytowej znajduje się również 50% rabatu na ubezpieczenie nieruchomości przed wypadkami losowymi w pierwszym roku kredytowania.

Konto  Direct

ING Bank Śląski reklamuje swoje Konto z Lwem Direct (dla klientów indywidualnych) jako najwygodniejszy rachunek w Polsce. Wielofunkcyjność i dostęp do nowoczesnych rozwiązań sprawia, że obecnie korzysta z niego kilka milionów klientów. Bank w przypadku konta direct stawia na samoobsługę. Jako, że większość czynności realizowana jest przez Internet, opłaty są praktycznie zerowe. Prowadzenie konta, wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce, otrzymanie karty płatniczej, krajowe przelewy lub korzystanie z usługi cashback – w ING BSK wszystko to otrzymujemy za darmo. Osoby poniżej 26 roku życia mogą natomiast liczyć na dodatkowy pakiet darmowych usług – między innymi bezpłatne wyrobienie karty ze spersonalizowaną grafiką.

V.me

ING Bank Śląski został pierwszym polskim bankiem (jednocześnie jednym z pierwszych na Starym Kontynencie), który zaoferował portfel elektroniczny – zdecydowanie ułatwiający przeprowadzanie płatności online. Technologię, o której mowa udostępnia Visa. Produkt V.me pozwala zapisać w jednym miejscu wielu kart płatniczych i dokonywać nimi płatności w sklepach online. Całość wygląda niezwykle prosto – po założeniu portfela logujemy się do sklepu lub serwisu aukcyjnego i wybieramy interesujący nas produkt. Zapytani o preferowaną metodę płatności wskazujemy Portfel Elektroniczny ING. Z niego następnie wybieramy kartę, którą chcemy zapłacić. Całość jest całkowicie bezpłatna a dodatkowo pozwala przechowywać w bezpiecznym miejscu wszystkie informacje o kartach płatniczych.

ING Lease Polska

ING Lease Polska to jedna z największych firm leasingowych w naszym kraju, która kieruje swoją ofertę do sektora dużych i średnich przedsiębiorstw. W ofercie znajdują się ruchomości w postaci pojazdów (samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe), sprzętu biurowego IT, sprzętu medycznego, środków transportu oraz nieruchomości (budowla, nowa inwestycja, obiekty w budowie). Klient może zdecydować się zarówno na leasing finansowy jak i operacyjny. Oprócz tego otrzymuje profesjonalną obsługę i doradztwo, elastyczność w dopasowaniu rozwiązań do swoich potrzeb, pełną obsługę importową, zwrot zaliczek, pomoc w negocjacjach warunków z dostawcami i wiele innych.

ING Bank Śląski SA ING BSK jest komercyjnym bankiem posiadającym główną siedzibę w Katowicach. Jego oferta skupia się na świadczeniu usług bankowych klientom indywidualnym, instytucjom oraz przedsiębiorstwom przez co traktowany jest jako bank uniwersalny. W 2013 roku klasyfikowany jako czwarty z największych polskich banków pod względem aktywów i ósmy pod względem własnych i partnerskich placówek. Historia Banku Śląskiego rozpoczęła się w 1988 roku kiedy z Narodowego Banku Polskiego postanowiono wyodrębnić i sprywatyzować niezależną jednostkę – Bank Śląski. Już w 1991 roku zaczął funkcjonować jako spółka akcyjna, a kilka lat później trafia na dynamicznie rozwijającą się GPW. O ile ING jest udziałowcem większościowym od 1996 roku to dopiero w 2001 roku zdecydowano się połączyć ING Bank N.V. z Bankiem Śląskim w efekcie czego powstał ING Bank Śląski.

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do banku ING Bank Śląski – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:00
  • II sesja przychodząca – 15:00
  • III sesja przychodząca – 17:30

Sesje wychodzące z banku ING Bank Śląski – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:10
  • II sesja wychodząca – 11:30
  • III sesja wychodząca – 14:30

Dane kontaktowe:Kod SWIFT INGBPLPW

Adres strony: www.ingbank.pl
E-mail: kontakt@ingbank.pl

Adres centrali: ING Bank Śląski
ul. Sokolska 34
40-086 Katowice
Infolinia: 801 222 222