Idea Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Idea Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Popularne produkty i usługi Idea Banku

Do jednych z najczęściej wybieranych produktów oferowanych przez Idea Bank zaliczyć można:

Kredyt Na Start + rok bez ZUS-u
Kredyt Na Start jest produktem, który powstał z myślą o nowych lub dopiero tworzonych przedsiębiorstwach. Za jego sprawą nowe firmy mają możliwość uzyskania dofinansowania pozwalającego realizować plany i założenia biznesowe. Oprócz tego Idea Bank finansuje pierwszy rok opłat ZUS-owskich związanych z prowadzeniem działalności.
Poprzez produkt Kredyt Na Start uzyskać można nawet do 350 tysięcy złotych na rozwój nowego biznesu, całość rozłożona może być na okres maksymalnie 10 lat. Istnieje możliwość spłaty rat kredytowych we wcześniejszym terminie.

Konto Firma To Ja
Jeden z najlepiej sprzedających się produktów Idea Banku. Skierowany jest dla osób już prowadzących działalność gospodarczą lub dopiero myślących o jej założeniu. Łączy w sobie funkcje konta osobistego oraz firmowego, dzięki czemu staje się centrum finansowym jednoosobowej działalności gospodarczej lub niewielkiego przedsiębiorstwa.
Zakładając rachunek Firma To Ja jesteśmy zwolnieniu z opłat za prowadzenie konta, wydawanie i użytkowanie karty płatniczej, wykonywanie przelewów internetowych oraz korzystanie z bankomatów. Płacąc natomiast 9 złotych miesięcznie można liczyć na korzystanie z wszystkich wpłatomatów na terenie naszego kraju całkowicie bezpłatnie.
Idea Bank posiada jedną z najlepszych propozycji na polskim rynku jeżeli chodzi o konta dla przedsiębiorców – szczególnie pod względem niewystępujących lub naprawdę niewysokich opłat manipulacyjnych.

Leasing
Oferta leasingowa Idea Banku kierowana jest do każdego przedsiębiorcy. Już pierwszego dnia prowadzenia działalności złożyć można wniosek o podpisanie umowy leasingowej. Przedmiot leasingu, a dokładniej jego wartość, nie może przekraczać 15 tysięcy złotych. Okres finansowania to maksymalnie 10 lat. Dla wygody konsumentów wszystkie procedury i formalności uproszczone są do minimum – aby zawrzeć umowę wystarczy posiadać wypełniony wniosek i dokumenty świadczące o zarejestrowaniu firmy.
Decyzje leasingowe (wstępne) wydawane są w przeciągu pięciu minut od przedłożenia kompletnych i dobrze wypełnionych wniosków leasingowych. Oferta leasingowa dotyczy samochodów osobowych i ciężarowych oraz innych środków transportu oraz maszyn i urządzeń. Do tej pory z oferty leasingowej Idea Banku skorzystało ponad kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorców.

Concierge Urzędowe
Idea Bank przenosi bankowe usługi concierge doskonale znane w sektorze detalicznym do sektora klientów instytucjonalnych. Concierge Urzędowe to oferta tworzona przy współpracy z Tax Care SA, dzięki której klient może liczyć na pomoc w rozwiązywaniu powszechnych problemów, specjalistyczne doradztwo oraz cenne wskazówki w zakresie prowadzenia swojego biznesu.
Z Concierge Urzędowego skorzystać może każdy klient Idea Banku – w wersji podstawowej poprzez infolinię instytucji finansowej, gdzie całkowicie bezpłatnie obsłużony zostanie przez posiadającego wiedzę prawną, podatkową i księgową konsultanta. W wersji bardziej rozbudowanej (płatnej), przedsiębiorca posiada swojego osobistego konsultanta, który załatwia w jego imieniu wszystkie sprawy bieżące, formalne oraz urzędowe. W ramach usługi oferowana jest również pomoc księgowa oraz prawnicza.

Idea Bank Spółka Akcyjna (wcześniej GMAC Bank Polska SA) jest polskim bankiem działającym na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Oferta instytucji kierowana jest przede wszystkim do MŚP. W przeszłości wielokrotnie zmieniał nazwy – początkowo rozpoznawany jako Polbank SA, następnie Opel Bank SA. Ostatecznie w 2001 roku nazwę zmieniona na GMAC Bank Polska SA a w 2010 roku na Idea Bank SA. Całość należy do Grupy Getin Holding SA – przynależność do tak dużego gracza pozwoliła zwiększyć zasięg bankowej spółki akcyjnej i otworzyć się na nowych, potencjalnych klientów. Po 2011 roku przejął dzięki temu między innymi odziały Allianz Bank Polska SA, który został wykupiony właśnie przez Getin Holding.

Jako, że Idea Bank skupia się na świadczeniu usług osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą oraz małym przedsiębiorstwom, w zakresie ofertowej znajdują się produkty dopasowane do potrzeb tej szczególnej grupy klienckiej. Idea Bank specjalizuje się w kredytach mieszkaniowych, inwestycyjnych oraz pożyczkach na relatywnie niskie sumy. Oferta poszerzana jest regularnie o nowe usługi związane z depozytami oraz inwestycjami.

Idea Bank proponuje swoim klientom również usługi dodatkowe – między innymi doradztwo, obsługę księgową i porady w zakresie sposobów i najskuteczniejszych metod inwestowania kapitału.Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Idea Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:30
  • II sesja przychodząca – 15:30
  • III sesja przychodząca – 17:30

Sesje wychodzące z Idea Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 09:30
  • II sesja wychodząca – 13:30
  • III sesja wychodząca – 16:00

Przelewy muszą być wprowadzone najpóźniej do 30 minut przed sesją

Dane kontaktowe:Kod SWIFT IEEAPLPA

Adres strony: www.ideabank.pl
E-mail: kontakt@ideabank.pl

Adres centrali: Idea Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa