Credit Agircole Kredyt Kalkulator

Kalkulator Kredytowy Credit Agricole

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Najważniejsze produkty i oferta Credit Agricole

Oferta Credit Agricole skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz MŚP. Ostatnio rozszerzona została również o rolnictwo. Przy tak budowanym profilu działalności, za najważniejsze produkty Credit Agricole Bank Polska SA uznać możemy rachunki indywidualne, kredyty hipoteczne, fundusze inwestycyjne oraz finansowanie działalności przedsiębiorstw.

Kredyty hipoteczne

Oferta kredytu hipotecznego w Credit Agricole uzależniona jest od tego na jakie potrzeby chcemy go zaciągnąć. Konsultanci przygotowują niezależne oferty dla kredytów na mieszkanie, na dom, na działkę, na remont, dla kredytów refinansowanych oraz hipotecznych kredytów konsolidacyjnych.

W podstawowej ofercie kredytów mieszkaniowych i na budowę domu, konsumenci mogą liczyć na bardzo niskie marże i często zerową prowizję, możliwość finansowania kredytem nawet 90% całego przedsięwzięcia i wydłużony 35-letni okres spłaty zobowiązań. Oprócz tego kredytobiorca zdecydować może się na walutę, w której chce otrzymywać kredyt oraz czy ma być on rozliczany w systemie rat prostych, czy też rat malejących.

Leasing

Oferta leasingowa Credit Agricole rozwijana jest nieprzerwanie od prawie dwudziestu lat. Przedsiębiorcy korzystający z usług leasingowych mogąc liczyć na wynajem dowolnych pojazdów lub sprzętu. Okres spłaty i jego harmonogram ustalany jest w zgodzie z możliwościami i potrzebami poszczególnych klientów. Decyzje oraz wszystkie formalności realizowane są w przeciągu zaledwie 15 minut.

Klienci mogą skorzystać również z oferty tak zwanego leasingu swobodnego, który pozwala samodzielnie i wygodnie zarządzać wysokością rat leasingowych w trakcie trwania umowy. Daje to możliwość szybkiej reakcji i dostosowywania wysokości rat do obecnej sytuacji przedsiębiorstwa w razie posiadania lub braku ewentualnych nadwyżek finansowych.

Finansowanie handlu

Oferta kierowana przede wszystkim do większych przedsiębiorstw – eksporterów i importerów. Obecność Credit Agricole na międzynarodowych rynkach oraz współpraca z rozlicznym bankami i instytucjami finansowymi daje możliwość zaproponowania rozwiązań, które będą dostosowane do wymogów każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od tego w jakiej branży przyszło mu działać.

Oferta skupia się przede wszystkim na odnajdowaniu punktów sprzedaży lub zakupu produkowanych dóbr a oprócz tego na zbieraniu odpowiednich dokumentów, ubezpieczaniu transakcji, faktoringu, forfaitingu oraz innych formach wspierających trade finance.

Moja Rezerwa Finansowa

Nowość w ofercie dla klientów indywidualnych – jeden z produktów koszyka oszczędnościowego i inwestycyjnego pozwalający zgromadzić dodatkowo, rezerwowe środki, które mogą przydać się w nieprzewidywalnych, życiowych sytuacjach. Koja Rezerwa Finansowa oferuje bardzo korzystne oprocentowanie, dodatkowe bonusy za systematyczną wpłatę środków oraz bardzo elastyczne zasady oszczędzania. Wysokość oprocentowania regularnie się zwiększa – początkowo wynosi 0,3%, jednak po dokonaniu 55 wpłat wynosi już 3,1%.

Chcąc założyć ten specyficzny rodzaj konta oszczędnościowego wystarczy wypełnić wniosek internetowy – wszystkie odbywa się automatycznie, bez zbędnych formalności. Dzięki temu z rachunku Moja Rezerwa Finansowa można korzystać praktycznie natychmiast.

Credit Agricole Bank Polska SA

Polski oddział grupy finansowej Credit Agricole jest bankiem detalicznym, który swoją działalność ukierunkowuje przede wszystkim na obsługę klientów indywidualnych, osób prowadzących pojedynczą działalność gospodarczą oraz MŚP. Dwie podstawowe linie biznesowe Credit Agricole Bank Polska SA to kredyty konsumenckie oraz bankowość detaliczna.

Historia banku rozpoczęła się w 1991 roku. Główną siedzibę zlokalizowano we Wrocławiu i mieści się tam do dzisiaj. W przeciągu ponad dwudziestu lat Credit Agricole rozwinął ogromną ilość placówek własnych i partnerskich na terenie całego kraju. Początkowo pod nazwą Bank Świętokrzyski SA, następnie jako Lukas Bank SA i od 2001 roku w rękach Credit Agricole. Rebranding miał miejsce jednak dopiero we wrześniu 2011 roku – to właśnie wtedy nazwę zmieniono na Credit Agricole Bank Polska SA w celu podkreślenia przynależności do francuskiej grupy finansowej.

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Credit Agricole – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 10:30
  • II sesja przychodząca – 14:30
  • III sesja przychodząca – 16:30

Sesje wychodzące z Credit Agricole – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:00
  • II sesja wychodząca – 12:00
  • III sesja wychodząca – 14:30

Dane kontaktowe:Kod SWIFT AGRIPLPR

Adres strony: www.credit-agricole.pl
E-mail: kontakt@credit-agricole.pl

Adres centrali: Credit Agricole Bank Polska S.A.
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław