Citi Handlowy Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Citi Handlowy

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Usługi i produkty Citi Handlowego

Oferta Citi Handlowego – jak przystało na bank komercyjny – kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Oprócz klasycznych usług bankowych Citi oferuje swoim klientom również szereg produktów kapitałowych (poprzez Dom Maklerski Banku Handlowego) oraz produkty leasingowe (poprzez Handlowy Leasing):

Handlowy Leasing

Oferta leasingowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Handlowy Leasing, należącej do Citi Handlowego, kierowana jest zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorców. Wszystkie formalności realizowane są w przeciągu zaledwie kilkunastu minut – w tym samym czasie otrzymujesz również informacje, czy wniosek o podpisanie umowy leasingowej został pozytywnie rozpatrzony.

Handlowy Leasing daje możliwość użytkowania samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych (także całych ich flot) oraz wszelkiego rodzaju sprzętu, maszyn oraz urządzeń niezbędnych w produkcji. Warunki umowy leasingowej ustalane są indywidualnie z każdym klientem, biorąc pod uwagę jego oczekiwania oraz możliwości.

Kredyt hipoteczny

W Citi Handlowym decydując się na kredyt hipoteczny liczyć możemy na prowizję w wysokości 1%, marżę od 1,04%, bezpłatne rozpatrzenie wniosku kredytowego (decyzja w przeciągu dwudziestu czterech godzin) oraz możliwość skorzystania z pomocy pracowników banku podczas realizacji wszystkich formalności kredytów. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie wtedy pieniądze na konto kredytobiorcy trafiają w przeciągu 14 dni – w pełnej sumie lub we wcześniej określonych transzach.

Środki uzyskane z kredytu mogą być przeznaczone na zakup domu lub mieszkania, wybudowanie nowej nieruchomości, zakup mieszkania w stanie deweloperskim o terminie zakończenia inwestycji nie dłuższym niż dwanaście miesięcy oraz finansowanie kredytów hipotecznych zaciągniętych w innych bankach.

Citi handlowy oferuje okres kredytowania do maksymalnie 35 lat, wysokość kredytu do maksymalnie 90% wartości nieruchomości (minimum 80 tysięcy złotych, maksymalnie 3 miliony złotych), możliwość zaciągnięcia zobowiązania jedynie w złotówkach oraz spłatę w systemie raty prostej (równe odsetki przez cały okres kredytowania).

Konto Osobiste Citione

Rachunek Citione reklamowany jest jako konto dla ludzi wymagających i aktywnych, szukających wygodnych rozwiązań bankowych oraz najnowocześniejszych produktów dostępnych z każdego miejsca na świecie. Klient nie płaci za utworzenie, prowadzenie i obsługę konta oraz za kartę płatniczą oraz transakcje.

W ramach usług globalnych Citi Handlowy daje możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatów zagranicznych bez pobierania żadnych prowizji oraz możliwość otwarcia kont walutowych w euro, dolarach, funtach lub frankach szwajcarskich bez dodatkowych opłat za ich prowadzenie.

Kredyt w rachunku bieżącym

Kredytowanie w koncie bieżącym pozwala przedsiębiorcom sfinansować bieżące potrzeby związane z prowadzenie operacyjnej działalności firmy. W razie braku bieżących środków, klienci Citi Handlowego mają możliwość skorzystania z indywidualnie ustalanego kredytu na rachunku bieżącym w polskich złotówkach. Kredyt zazwyczaj przyznawany jest na rok – istnieje jednak możliwość jego przedłużenia bez konieczności spłaty ujemnego salda.

Ofertę uzupełnia możliwość skorzystania z pomocy i porad indywidualnych doradców banku, elastycznej negocjacji oprocentowania oraz automatycznej spłaty zobowiązań kredytowych środkami regularnie zasilającymi konto.

Instytucja finansowa działająca obecnie pod nazwą Citi Handlowy, przez wiele lat rozpoznawalna była na polskim rynku jako BHW – Bank Handlowy w Warszawie SA. Obecnie w naszym kraju jest dziesiątym co do wielkości bankiem (pod względem wyceny aktywów) oraz osiemnastym jeżeli chodzi o liczbę dostępnych placówek.

Początki historii sięgają jeszcze 1870 roku – dzięki temu jest jednym z najstarszych polskich i europejskich banków. Jego założycielem był wywodzący się z finansowej burżuazji Leopold Kronenberg. Już dwa lata po swoim uruchomieniu BHW posiadał w filie w największych europejskich miastach i wiele przedstawicielstw na terenie nieistniejącej wówczas Rzeczpospolitej. Na początku zeszłego stulecia był największym i praktycznie jedynym prywatnym bankiem na polskich ziemiach, który prowadził obsługę handlową na terenie Rosji oraz Europy Zachodniej. Jako ciekawostkę warto podać fakt, że miesięczny obroty banku przekraczały sumę 2 miliardów rubli – wynosząc więcej niż budżet całego Imperium Rosyjskiego.

W 1997 roku przeprowadzono prywatyzację banku, w 2001 połączono go natomiast z Citibank Poland SA. Od tego momentu największym udziałowcem instytucji finansowej została grupa Citibank posiadająca 75% akcji.
Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Banku Pocztowego – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 12:30
  • II sesja przychodząca – 16:00
  • III sesja przychodząca – 17:30

Sesje wychodzące z Banku Pocztowego – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:00
  • II sesja wychodząca – 12:15
  • III sesja wychodząca – 14:40

Dane kontaktowe:Kod SWIFT CITIPLPX

Adres strony: www.citibank.pl
mail: listybh@citibank.pl

Adres centrali:
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa
tel. 22 657 72 00
fax 22 692 50 23