BPS Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Bank BPS

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Podstawowe produkty BPS

Tak jak wspomniano powyżej, oferta BPS skierowana jest zarówno do samych banków spółdzielczych będących partnerami grupy jak i do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz rolników. Najpopularniejszymi produktami są rachunki, kredyty, konta oszczędnościowe i środki na finansowanie działalności.

  • Kredyt Mój Dom

Kredyt Mój Dom Banku BPS jest liderem popularnych rankingów kredytów hipotecznych. Zgodnie z rankingami Bankier oraz TVN Biznes i Świat na początku tego roku BPS oferował jedne z najniższych rat kredytu.

Pozostałe warunki kredytu Mój Dom to między innymi możliwość uzyskania finansowania nawet do 95% wartości inwestycji, skorzystania z okresu kredytowania wydłużonego do 30 lat oraz szerokiego wachlarza przeznaczenia środków (zakup domu, mieszkania, działki, budowa, remont, i tak dalej). Klientom przysługuje również do 24 miesięcy karencji oraz możliwość wcześniejszej spłaty zaciągniętych zobowiązań.

  • wygodne Konto

WygodneKonto to oferta skierowana do klientów indywidualnych, która łączy w sobie zarówno zalety tradycyjnej jak i internetowej obsługi bankowej. Otwierając wygodneKonto nie płacisz za jego prowadzenie, dostęp do usług e-bankingowych, przelewy, pozyskanie karty płatniczej, wypłaty z bankomatów na terenie kraju oraz prowadzenie rachunku walutowego.

Warunkiem jest jedynie comiesięczne przelewanie na rachunek jednego ze źródła swoich dochodów (wynagrodzenie/renta/emerytura). Wszystkie formalności można załatwić bezpośrednio poprzez Internet.

  • Kredyt obrotowy

Nieodnawialny kredyt obrotowy w ofercie BPS cieszy się bardzo dużą popularnością. Jego nieodnawialność oznacza, że każde uruchomienie transzy kredytu powoduje zmniejszenie o wykorzystaną kwotę środków pieniężnych, które są dostępne w ramach pierwotnej kwoty kredytu.

Skorzystanie z tej formy finansowania daje możliwość łatwego utrzymania niezachwianej płynności finansowej, zapewnienie sobie stałego źródła finansowania działalności bieżącej, skorzystania ze środków w trzech walutach (złotówki, dolary, euro) oraz negocjacji atrakcyjnych stóp procentowych.

  • Pakiet Agro Plus

Pakiet Agro Plus jest oferowaną rachunków bieżących skierowanych do aktywnie działających, nowoczesnych rolników, dla których nie są obce rozwiązania bankowości internetowej oraz obecne technologie płatnicze. W pakiecie Agro Plus znajduje się ROR i szereg usług dodatkowych dostępnych całkowicie za darmo.

Prowadzenie rachunku, dostęp do kont pomocniczych, przelewy i wypłaty z ponad 5000 tysięcy bankomatów w całym kraju są całkowicie bezpłatne. W skład pakietu wchodzi również pomóc w zakresu pozyskiwania dopłat oraz doradztwo w zakresie środków ochrony roślin oraz polityki rolnej w UE.[/vc_column_text][/vc_tta_section]

[vc_tta_section title=”Opis” tab_id=”1504863234052-abc8b632-0fdd”][vc_column_text]Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna

BPS działa na naszym rodzimym rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Początkowo pod szyldem Gospodarczego Banku Południowego-Zachodniego. W 2002 roku miejsce miało przyłączenie pięciu banków regionalnych, co w efekcie doprowadziło do powstania Banku Polskiej Spółdzielczości.

Obecnie BPS zrzesza ponad 360 banków spółdzielczych w całej Polsce tworząc największy podmiot tego typu w naszym kraju. Łącz funkcje banków komercyjnych oraz zrzeszających posiada bardzo wyjątkowy profil działalności mogą świadczyć szeroki zakres usług dla swoich banków partnerskich. Oprócz tego w ponad 50 placówkach oferuje innowacyjne produkty klientom korporacyjnych, MŚP oraz klientom detalicznym.

Warto zwrócić uwagę, że bankowość spółdzielcza to jedna z najstarszych gałęzi spółdzielczości w Polsce i funkcjonuje już ponad półtora wieku. Misja banków spółdzielczych od tego czasu jednak nie uległa zmianie – działalność podmiotów oparta jest jedynie o rodzimy kapitał. Co więcej starają się one kultywować polskie tradycje.[/vc_column_text][/vc_tta_section]

[vc_tta_section title=”Sesje ELIXIR” tab_id=”1504863869130-d23b78f0-1153″][vc_column_text]Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do BPS – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:00-12:00
  • II sesja przychodząca – 15:00-16:00
  • III sesja przychodząca – 17:00-18:00

Sesje wychodzące z BPS – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 06:30-08:30
  • II sesja wychodząca – 12:00
  • III sesja wychodząca – 14:00-15:00

Dane kontaktowe:Kod SWIFT POLUPLPR

Adres strony: www.bankbps.pl
E-mail: kontakt@bankbps.pl

Adres centrali:
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna
ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa