BNP Paribas Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy BNP Paribas

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Najważniejsze produkty i usługi BNP Paribas Bank Polska

Jako bank uniwersalny BNP Paribas oferuje klientom indywidualnym produkty inwestycyjne, oszczędnościowe oraz kredytowe jak kredyt gotówkowy, hipoteczny. Do klientów firmowych kieruje natomiast szereg rozwiązań w zakresie finansowania działalności na rynkach zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych. Największą popularnością wśród wszystkich produktów banku cieszą się:

Kredyt Mieszkaniowy <<wniosek

W ofercie kredytów hipotecznych na największe zainteresowanie liczyć może Kredyt Mieszkaniowy. Bank zapewnia, że dzięki niemu uzyskujemy środki nie tylko na pokrycie kosztów zakupu mieszkania lub budowy domu. Oprócz tego pozwala sfinansować wydatki związane z prowizjami oraz koszty ubezpieczenia. W cenie Kredytu Mieszkaniowego pozyskuje się dodatkowo wolne środki, które kredytobiorca przeznacza na dowolny cel.

W obecnej ofercie klient może liczyć na marżę od 1,85%, prowizję od 2,5% i finansowanie kredytem do 90% wartości całego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Wydłużony okres kredytowania do 35 lat oraz możliwość skorzystania z wakacji kredytowych raz w ciągu dwunastu miesięcy. Kredytobiorca oprócz tego korzysta z karencji, czyli czasowego odroczenia obowiązku spłat kolejnych rat kredytowych.

Finansowanie działalności bieżącej

W ofercie BNP Paribas skierowanej do MŚP znajduje się między innymi finansowanie bieżącej działalności. Przedsiębiorcy mogą wybrać tutaj jedno z czterech dostępnych rozwiązań:

  • Kredyt w rachunku bieżącym – krótkoterminowy kredyt o odnawialnym charakterze, przeznaczony na finansowanie działalności operacyjnej w sytuacji braku środków własnych,
  • Finansowanie handlu – w zakresie finansowania handlu skorzystać można z inkas lub akredytyw dokumentowych, gwarancji bankowych oraz usług refinansowania eksportu,
  • Wieolocelową linię kredytową – produkt kierowany do przedsiębiorstw, w przypadku których zarządzanie działalnością operacyjną wymaga posiadania wysokiego stopnia elastyczności oraz możliwości podejmowania bardzo szybkich decyzji,
  • Faktoring – standardowa usługa faktoringowa polegająca na szybkim przekazaniu funduszy czasowo zatrzymanych w fakturach poprzez odsprzedanie wierzytelności przedsiębiorstwu faktoringowemu.

Lokata Dobrze Procentująca

Skierowana do klientów indywidualnych szukających wysokiego i atrakcyjnego oprocentowania. Lokata Dobrze Procentująca to 3,6% w skali roku – możliwość zdeponowania do 500 tysięcy złotych i jednoczesnego otwarcia do trzech lokat. Na chwilę obecną jest najwyżej oprocentowana lokata trzymiesięczna dostępna w ofercie polskich banków.

Minimalna kwota lokaty to tysiąc złotych. Lokata Dobrze Procentująca skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas posiadających Konto Dobrze Oszczędnościowe.

Konto Dobrze Dobrane

Konto osobiste Dobrze Dobrane uruchamiane jest i prowadzone za zero złotych – warunkiem jest jednak jego miesięczne uzupełnianie o kwotę w wysokości co najmniej 1 tysiąca złotych. Karta debetowa również za zero złotych – w miesiącu należy dokonać jednak transakcji za kwotę przekraczającą 200 złotych. Przelewy krajowe przez Sieć bezpłatne, a oprócz tego możliwość skorzystania z programu Money Back, gdzie odzyskujemy 2% za płatności dokonywane kartą.

Co więcej, dla posiadaczy konta osobistego w BNP przygotowano specjalną ofertę Kredyt w ROR 0% – kredyt konsumpcyjny bez oprocentowania.

Dnia 30 kwietnia 2015 r. nastąpiło połączenie Banku Gospodarki Żywnościowej (BGŻ) z BNP Paribas Bank Polska. Powstały z dwóch instytucji bank nazywa się Bank BGŻ BNP Paribas.

BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas będącej jedną z wiodących instytucji na Starym Kontynencie. Grupa jako całość prowadzi działalność w zakresie usług detalicznych, korporacyjnych, inwestycyjnych oraz asset managament. Na całym świecie zatrudnia prawie 200 tysięcy osób w 80 różnych krajach.

Polski oddział BNP Paribas powstał w 2009 roku w momencie przejęcia 75 procent udziałów Fortis Banku Polska przez grupę BNPP. W momencie tym następuje rebranding na BNP Paribas Fortis, natomiast dwa lata później na BNP Paribas Bank Polska SA. Od samego początku swojego istnienia bank pełni rolę uniwersalnej instytucji finansowej.

Weź pożyczkę

Godziny sesji Eliksir:
Sesje przychodzące do Banku Pocztowego – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 11:00
  • II sesja przychodząca – 14:30
  • III sesja przychodząca – 17:00

Sesje wychodzące z Banku Pocztowego – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 08:00
  • II sesja wychodząca – 11:45
  • III sesja wychodząca – 14:15

Dane kontaktowe:Kod SWIFT BNPAPLP

Adres strony: www.bnpparibas.pl
E-mail: kontakt@bnpparibas.pl

Adres centrali:
Centrala BNP Paribas Banku Polska SA
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa