Bank Pekao Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Bank Pekao

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Najważniejsze produkty i usługi Banku Pekao S.A.

Jako bank uniwersalny, Pekao świadczy usługi zarówno klientom indywidualnym, MŚP oraz klientom korporacyjnym. Główna oferta skupia się przede wszystkim na kontach osobistych dla osób fizycznych, kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych, finansowaniu działalności, leasingu, funduszach inwestycyjnych oraz ubezpieczeniach.

Chcąc wskazać natomiast najpopularniejsze produkty finansowe Banku Pekao S.A. warto zwrócić uwagę przede wszystkim na:

PeoPay – płatności mobilne

Bank Pekao S.A. jako pierwszy w Polsce jeszcze w 2013 roku  wprowadził innowacyjny system płatności bezgotówkowych PeoPay. Podstawowe funkcjonalności PeoPay to możliwość wykonywania szybkich przelewów pomiędzy użytkownikami systemu, realizację płatności bez konieczności posiadania gotówki w sklepach, punktach handlowych i usługowych oznaczonych logiem PeoPay oraz szybki sposób na regulację płatności internetowych.

Aby móc korzystać z usługi wystarczy zeskanować kod wyświetlany na urządzeniu mobilnym sprzedawcy lub terminalu płatniczym. W przypadku gdy urządzenie posiadani funkcję NFC (near-field-communication), wtedy można dokonać płatności zbliżeniowo. W innym przypadku wystarczy po prostu przepisać dany kod.

Lokata Elastyczna

Kierowana do klientów indywidualnych lokata elastyczna (oprocentowana w stosunku rocznym) jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, które liczą na atrakcyjne oprocentowanie odpowiadające danej sytuacji rynkowej oraz możliwość korzystania z wypracowanych odsetek jeszcze w trakcie trwania lokaty.

Lokatę Elastyczną zakłada się w złotówkach na dwa lata. Oprocentowanie jest zmienne i ustalane na podstawie referencyjnej stopy oprocentowania WIBOR 1M oraz marży oferowanej przez bank. Dochód z odsetek wypłacany jest nie pod koniec trwania lokaty, ale co sześć miesięcy na rachunek wskazany przez klienta. Aby założyć lokatę wystarczy posiadać zaledwie tysiąc złotych.

Kredyt mieszkaniowy

Decydując się na kredyt mieszkaniowy w Banku Pekao S.A. liczyć można między innymi na atrakcyjne warunki cenowe, prowizje i marże nawet przy kredytach, które udzielane są na 95% wartości całej nieruchomości. Decyzja kredytowa pojawia się w przeciągu 5 dni od złożenia wszystkich niezbędnych dokumentów.
Klient ma możliwość skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych dwukrotnie w okresie kredytowania – odstęp pomiędzy nimi musi wynosić jednak pięć lat. Łączny okres trwania wakacji kredytowych to 12 miesięcy.

Kredyt dostępny jest tylko i wyłącznie w złotówkach. Wyjątkiem są tutaj klienci, którzy otrzymują wynagrodzenie w dolarach amerykańskich lub euro – w takim przypadku mogą ubierać się o uzyskanie kredytu w tychże walutach.

Profesjonalne doradztwo MŚP

W ostatnich latach Bank Pekao S.A. specjalizuje się w usługach doradczych kierowanych szczególnie do mikro i małych firm. Pracownicy banku zajmują się między innymi doradztwem finansowym pomagając określić obecne jak i przyszłe potrzeby, doradzą w doborze najlepszych produktów finansowych oraz przedstawią najbardziej optymalne strategie zarządzania przedsiębiorstwem w ujęciu krótko- i średnioterminowym.

Korzystając z usługi profesjonalnego doradztwa MŚP klienci mogą liczyć na kontach z indywidualnymi konsultantami . Dzięki ofercie można pozyskać szereg dodatkowych dofinansowań unijnych i posiąść dokładną wiedzę o branży, w której się działa oraz strukturze konkurencyjnej.
Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (w skrócie Bank Pekao S.A.) jest uniwersalną instytucją finansową, której główna siedziba mieści się w Warszawie. Obok PKO BP, Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków na terenie Polski, należącym obecnie do włoskiej grupy UniCredit.

Początki spółki sięgają jeszcze 1929 roku kiedy powstawała jako w pełni państwowy bank – jego głównym celem było umożliwienie przeprowadzania operacji finansowych Polakom mieszkającym w różnych zakątkach świata. Już dziesięć lat później Pekao posiadało swoje przedstawiciela w stolicach wszystkich największych państw zamieszkiwanych przez Polonię. Od 1989 roku Pekao prowadzi działalność komercyjną – warto zauważyć, że w 1991 bank uruchomił jedno z pierwszych biur maklerskich umożliwiających obrót akcjami warszawskiej giełdy.

W 2005 roku miejsce miała fuzja banku Pekao z bankiem BPH, dzięki czemu ogólna liczba siedzib, bankomatów i aktywnych rachunków posiadającego prawie stuletnią historię banku zdecydowanie urosła w siłę.

Weź pożyczkę

Godziny sesji Eliksir:

Sesje wychodzące w Pekao:

  • 1 sesja  08:30
  • 2 sesja  12:30
  • 3 sesja  15:00

Sesje przychodzące w Pekao:

  • 1 sesja  11:00
  • 2 sesja  15:00
  • 3 sesja  17:30

Dane kontaktowe: Kod SWIFT PKOPPLPW

Adres strony: www.pekao.com.pl
E-mail: kontakt@pekao.com.pl

Adres centrali:
Bank Pekao SA – Centrala
ul. Grzybowska 53/57
skrytka pocztowa 1008
00-950 Warszawa