Bank BGŻ BNP Paribas Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Bank BGŻ BNP Paribas

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Podstawowe produkty i oferta BGŻ BNP Paribas

Jak wspomniano wcześniej oferta Banku BGŻ BNP Paribas SA skupia się przede wszystkim na finansowaniu działalności rolniczej. Chcąc jednak konkurować z nowoczesnymi bankami i pełnić rolę jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, BGŻ BNP Pariba nieustannie poszerza swoją ofertę.

Obecnie jest bankiem uniwersalnym obsługującym MŚP, korporacje, klientów indywidualnych oraz samorządowych. Największą popularnością cieszą się takie produkty jak rachunki bieżące i firmowe, kredyty oraz finansowanie bieżącej działalności:

  • Pożyczka gotówkowa ‘Oszczędzający Kredyt Gotówkowy’

– oprocentowanie od 4,99%
– ostatni rok bez odsetek
– okres kredytowania od 24 do 84 miesięcy
– wstępna decyzja kredytowa przez telefon
– minimum formalności

  • Kredyt hipoteczny z niską marżą

Już teraz nie musisz czekać na spadek cen. Jeżeli myślisz o kredycie hipotecznym jednak boisz się zbyt wysokich kosztów to BGŻ BNP Pariba znalazł właśnie rozwiązanie Twoich problemów. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę Kredytu hipotecznego z niską marżą.

Prowizja od 0zł za udzielenie kredytu, niskie marże od zaledwie 1.2% oraz możliwość uzyskania dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości nawet do 30% wartości kredytu podstawowego. Klienci mogą skorzystać z bogatego pakietu ubezpieczeń oraz wybrać czy wolą spłacać kredyt w racie równej, czy też malejącej.

Suma kredytowania nie może być mniejsza niż 50 tysięcy złotych. Istnieje możliwość odroczenia spłaty do maksymalnie 11 miesięcy (kredyt hipoteczny) i do maksymalnie 29 miesięcy (kredyt budowlany).

  • Kredyt na działalność bieżącą

Kolejnym popularnym produktem Banku BGŻ BNP Paribas jest finansowanie działalności bieżącej. Jeżeli jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą i potrzebujesz natychmiastowego dostępu do gotówki, wtedy skorzystaj z oferty Kredytu w rachunku bieżącym lub Ekspres Linii. Dzięki temu zawsze będziesz miał środki na rozliczenia z kontrahentami oraz regulację aktualnych wydatków.

Ekspres Linia jest modyfikacją standardowego kredytu w rachunku bieżącym, która zapewnia stały i szybki dostęp do środków finansowych. Zasady spłaty kredytu są ustalane indywidualnie, a formalności ograniczone do niezbędnego minimum. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i ustala się je w oparciu o jednomiesięczną stopę referencyjną WIBOR (którą powiększa marża naliczana dodatkowo przez bank).

  • Kredyt preferencyjny

Oferta skierowana przede wszystkim do rolników i przedsiębiorców z branży agrarnej chcących unowocześnić lub rozwijać swoje gospodarstwo. Kredyt preferencyjny dostępny jest tylko i wyłącznie do końca 2014 roku po bardzo korzystnym oprocentowaniu. Kredytobiorca może liczyć na 3% – część odsetek pokrywa bowiem Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).

Rolnik może uzyskać nawet 4 miliony złotych niezbędne na zrealizowanie inwestycji. Spłata kredytu musi nastąpić do 20 lat – istnieje możliwość skorzystania z karencji w spłacie kapitału w okresie od 2 do 3 lat.

Dnia 30 kwietnia 2015 r. nastąpiło połączenie Banku Gospodarki Żywnościowej (BGŻ) z BNP Paribas Bank Polska. Powstały z dwóch instytucji bank nazywa się Bank BGŻ BNP Paribas. Jest to uniwersalny bank komercyjny, który od lat znajduje się w czołówce największych polskich banków. Jego specjalizacją jest finansowanie gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej (w tym pośrednio rolnictwa). Ogromną zaletą BGŻ BNP Paribas jest angażowanie się w rozwój lokalnej społeczności.

Do strategicznych celów podmiotu należy ciągłe zwiększanie efektywności oraz zadowolenia klientów. Oprócz tego wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno-spożywczym, rozwój swoich placówek oraz poszerzanie oferty produktowej o nowe instrumenty finansowe.

Co do historii, to w przypadku Banku Gospodarki Żywnościowej zaczyna się ona w 1919 roku. Obecnie – od 15 września 2014 roku – Bank BGŻ stał się częścią francuskiej Grupy BNP Paribas. Wcześniej instytucja znajdowała się pod kontrolą holenderskiego Rabobanku.
Godziny sesji Eliksir:

Sesje przychodzące do Banku BGŻ BNP Paribas – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca – 12:00
  • II sesja przychodząca – 15:00
  • III sesja przychodząca – 17:00

Sesje wychodzące z Banku BGŻ BNP Paribas – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca – 09:30
  • II sesja wychodząca – 12:30
  • III sesja wychodząca – 15:30

Dane kontaktowe:
Adres strony: www.bgzbnpparibas..pl
infolinia: 801 321 123 ; +48 22 134 00 00

Adres centrali:
Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna
01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16