Alior Bank Kredyt kalkulator

Kalkulator Kredytowy Alior Bank

Wyniki

Miesięczna rata kredytu: 0 PLN

Całkowity koszt kredytu: 0 PLN

Ranking kredytów gotówkowych Ranking kredytów hipotecznych

Najważniejsze produkty i usługi Alior Banku

Jako bank uniwersalny Alior Bank dostosowuje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Podstawową formą działalności – jak w przypadku większości banków uniwersalnych – jest oferowanie rachunków, depozytów oraz kredytów klientom indywidualnym, nie zabraknie tutaj ofert kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego oraz pożyczki gotówkowej i kredytu na auto.

W przypadku klientów biznesowych największą popularnością cieszy się możliwość pozyskania środków na finansowanie działalności, leasing oraz rachunki inwestycyjne. Alior Bank posiada również sprawnie działające biuro maklerskie o szerokiej ofercie i proponuje swoim klientom jedne z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z zakresu bankowości prywatnej na terenie Polski.

Wśród najpopularniejszych produktów banku znajdują się między innymi:

T-Mobile Usługi Bankowe
Pod nazwą tą kryje się dawana usługa Alior Sync – odział bankowości mobilnej oraz internetowej Alior banku. Marka została zmieniona w maju 2014 roku, będąc owocem strategicznej kooperacji sieci T-Mobile oraz banku. Podstawą oferty jest T-Mobile konto dla klientów indywidualnych w przypadku, którego klienci nie płacą za obsługę rachunku, karty, wypłaty z wszystkich bankomatów na świecie, przelewy internetowe (w kraju) oraz inne, podstawowe usługi. Co więcej, w każdym miesiącu posiadacz rachunku może skorzystać z 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych. T-Mobile Usługi Bankowe skupia się przede wszystkim na obsłudze klientów korzystających z bankowości mobilnej i internetowej – nie zmienia to jednak faktu, że w ofercie znajdziemy szeroki wybór kredytów, depozytów oraz form oszczędności i inwestowania.

Biuro Maklerskie
W zakresie działalności biura maklerskie wyróżnić można cztery rodzaje oferty Alior Banku:

  • Makler VIP – usługa skierowana przede wszystkim do doświadczonych i jednocześnie zamożnych inwestorów. Klienci mogą liczyć na merytoryczne wsparcie w ocenie inwestycji, dostęp do informacji oraz rekomendacji rynkowych oraz współpracę z dedykowanym maklerem,
  • Asset Management – usługa skierowana do tych, którzy chcą przekazać swoje inwestycje w ręce doświadczonych doradców. W ramach usługi dokonywana jest precyzyjna analiza profilów inwestycyjnych, dobierane pod możliwości i podejście do ryzyka klienta strategie inwestycyjne i atrakcyjne stopy zwrotu,
  • Doradztwo inwestycyjne – w zakresie doradztwa inwestycyjnego Alior Bank oferuje dostęp do szerokiej klasy aktywów, instrumentów podstawowych oraz pochodnych oraz możliwość współpracy z dedykowanym, licencjonowanym maklerem. Niezależnie od tego czy chcesz inwestować w akcje, obligacje, opcje binarne, forex, surowce, towary,
  • Portfel inwestycyjny – możliwość stworzenia własnego portfela inwestycyjnego pod okiem doświadczonych inwestorów. Oprócz tego ocena własnego profilu inwestycyjnego (ocena apetytu na ryzyko, możliwości finansowych, i tym podobnych) oraz dobieranie składu portfela według indywidualnych oczekiwań.

Kredyt hipoteczny

Megahipoteka
Megahipoteka w Alior Banku to kredyt mieszkaniowy skierowany do wszystkich osób marzących o wybudowaniu własnego domu lub zakupie mieszkania. Minimalna marża to 1,30% (w przypadku kredytów w obcych walutach ulega ona zmianie), prowizja wynosi 0%, wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest w przeciągu jednego dnia. Oprócz tego korzystając z Megahipoteki można ubiegać się o dofinansowanie w ramach Programu Mieszkanie dla Młodych. Maksymalny okres kredytowania wynosi 30 lat a każdego roku przysługują maksymalnie jednomiesięczne raty kredytowe (warunkowe zwolnienie z konieczności spłaty danej raty). Kredyt uzyskać można na maksymalnie 85% wartości całej inwestycji.

Leasing

Oferta leasingowa Alior Banku została przygotowana przy ścisłej współpracy z międzynarodowym przedsiębiorstwem leasingowym ORIX Polska SA. Kooperacja obu podmiotów rozpoczęła się już w 2008 roku – ORIX będący jedną z największych firm leasingowych na świecie, posiada czterdziestoletnie doświadczenie na ponad 25 rynkach, co daje możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów. Oferta leasingowa obejmuje przede wszystkim pojazdy, sprzęt biurowy oraz maszyny i urządzenia.

Alior Bank to uniwersalna instytucja finansowa obecna na polskim rynku od listopada 2008 roku. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Misja banku łączy bankowość tradycyjną z produktami najbardziej innowacyjnymi. Alior Bank bardzo szybko zyskał sobie popularność wśród polskich konsumentów i po pięciu latach swojego funkcjonowania obsługiwał prawie 2 miliony klientów – z czego 112 tysięcy stanowili klienci biznesowi. W czerwcu 2013 roku Alior Bank posiadał 795 placówek – z czego 209 to oddziały włąsne, 444 placówki partnerskie i 142 tak zwane oddziały mini. Dzięki temu udało mu się stworzyć jedną z największych sieci dystrybucyjnych jeżeli chodzi o usługi bankowe na polskim rynku. Centrala banku mieści się w Warszawie – podstawowe zaplecze operacyjne oraz techniczne zlokalizowane jest jednak w Krakowie.

Godziny sesji Eliksir: Sesje przychodzące do Alior Banku – czyli godziny w których bank odnotuje środki na koncie:

  • I sesja przychodząca 11:00
  • II sesja przychodząca 15:00
  • III sesja przychodząca 17:30

Sesje wychodzące z Alior Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

  • I sesja wychodząca 09:30
  • II sesja wychodząca 13:30
  • III sesja wychodząca 16:00

Dane kontaktowe:Kod SWIFT ALBPPLPW

Adres strony: www.aliorbank.pl
E-mail: kontakt@aliorbank.pl

Adres centrali:
Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa
fax i tel: (+48) 22 555 23 23 +48 22 555 22 22